O nás

společnost MALCOM a její vznik

Naše společnost je co do stáří společností velmi mladou, avšak je tvořena týmem lidí, kteří se více jak dvacet let aktivně pohybují v oblasti prodeje a servisu komunální, lesnické a zemědělské techniky. Právě díky těmto dlouholetým zkušenostem můžeme spolupracovat jako rovnocenní partneři se společnostmi, které patří na evropském trhu k těm nejvýraznějším hráčům. 

 

obchodní partneři

Mezi naše hlavní obchodní partnery patří německá společnost DOPPSTADT, jedna z největších ikon v oblasti vývoje a výroby strojů a technologií na zpracování biomasy a komunálního odpadu.

Dalším významným partnerem je italský výrobce FERRARI – výrobce malotraktorů a speciálních traktorů do sadů a vinic, jednoosých a samochodných sekaček.

V oblasti údržby zeleně pak můžeme jmenovat italské společnosti ORSI group – výrobce mulčovačů a příkopových strojů a PERUZZO, na našem trhu již dlouhé roky etablovaná značka, známá především svými mulčovači se sběrným košem, které je často vidět při údržbě travnatých ploch ve městech a obcích.

V tuzemsku jsme díky dosavadním zkušenostem v oblasti topenářské techniky získali zastoupení společnosti ATMOS, která je jedním z největších výrobců zplynovacích kotlů v Evropě.

Našim cílem je být k zákazníkovi co nejblíže, být schopen porozumět jeho potřebám a požadavkům a díky dlouholetým zkušenostem navrhnout pro něj to nejlepší řešení.

Našim krédem je profesionální a vyrovnaný vztah s klientem, který bude maximálně spokojený s našimi službami.